Edzéslátogatás felfüggesztése – Koronavírussal kapcsolatos intézkedés

Arena Savaria Sportcentrumba lépés szabályzott, korlátozott feltételekkel! 2020.márc.13.-tól visszavonásig!

Tájékoztató és utasítás járványügyi helyzet idejére

Jutalmazták a sportiskolásokat

Két szenzációs érmet nyertek a SZAK-Sportiskola versenyzői az Újonc Magyar Nemzetközi Bajnokságon

Nemzetközi szintű élsportolók meséltek a gyerekeknek Szombathelyen

ÁTADTÁK A MEGÚJULT SPORTLIGETET

Sportiskola szakosztályai

Szlovák Open nemzetközi kick-box versenyen

Az Agro.bio Classic Kick-Box Club versenyzői idén a második versenyen vettek részt. 2020. február 22-én a Szlovák Open nemzetközi kick-box versenyen lépett tatamira két versenyzőnk. Mindketten 3 szabályrendszerben mérettették meg magukat. 460 induló 826 nevezést adott le 12 országból. Klubunk az összesített éremtáblázat 15. helyét foglalhatta el. Light-contact szabályrendszerben a 23. és Kick-light szabályrendszerben a 8. helyen sikerült végeznünk.

Mayer Gábor edző és az egyesület elnökének értékelője:

Holczmüller Bence bombaformában van. Králl Csaba kezd beépülni a csapatba. Jó úton halad. Bence szombaton legyőzhetetlen volt. Az övé volt a light-contactban minden idők egyik leggyorsabb TKO-ja! Pedig egy fejjel magasabb volt az ellenfele. Szépen, taktikusan és okosan küzdött egész nap. A három arany önmagáért beszél. Persze van miben javulni, de ezt átbeszéltük meccs végén és az edzéseken is. Csabi szépen fejlődik. Betartja a taktikai utasításokat. Ő másik szabályrendszerben versenyzett korábban, ezért meg kell tanulnia a mi sportágunkat és le kell higgadnia. Jó képességű versenyző , eredményes kickboxos vállhat belőle megfelelő szorgalommal és kitartással . Céltudatos sportoló. Összességében nagyon elégedett vagyok. Igazán jól indul ez az év.

Két versenyzőnket Mayer Gábor és Wappel Tibor edzők segítették a remek eredmények elérésében.