Horváth Zoltán Nemzetközi Kosárlabda Emléktorna

Napközis sporttábor tartottunk az Arena Savaria-ban

SZABSZÖV 2017. évi programfüzet

Szeminárium,- oktatóterem kiadó!

A belváros peremén, a kórházzal szemben 30-35 fő egyidejű befogadására alkalmas 60 nm-es terem...

Szombathelyi csapat nyerte a Diákolimpia® Játékos Sportverseny döntőt Egerben

Tíz vasi sportoló készül a kerettel a közelgő Európa-bajnokságra

Verseny, edzőtábor közben

sportkozpont bannerpiktok 170x71px 001

Sportiskola szakosztályai

Kettős győzelem az U11-es gyermekbajnokság Országos elődöntőjének első fordulójában.

Az U11-es gyermekbajnokság országos elődöntőjének első fordulóját rendezték a hétvégén, Balatonbogláron.
Az U11-es leány országos elődöntőjébe a Tóth László régióból 3 csapat jutott be, Győri ETO KC I, Győri ETO KC II, illetve a Szombathelyi KKA I. Az elődöntő másik három csapata a Zákányi Bálint régió első három helyezettje méghozzá a Kozármisleny, a Siófok  és a Balatonboglár csapata. Első mérkőzését a szombathelyi csapat az idén még veretlen Kozármisleny ellen játszotta, akik az első mérkőzésükön legyőzték a Győri ETO KC I csapatát.
Nehezen indult a találkozó Vers Ákos csapata számára, akadozott a támadójáték és sok technikai hibát vétettek a lányok, így a félidőre 5 gólos hátrányba kerültek. A második félidőben magára talált az SZKKA és sikerült visszajönni a mérkőzésbe, utolsó két percben pedig saját javukra fordították az eredményt, és ezzel nagy győzelmet arattak a lányok.
A következő találkozón a Balatonboglár csapatával küzdöttek meg, amely találkozó szintén nyögvenyelősen indult, azonban a második félidőben sikerült elhúzni az ellenféltől és ezzel biztos győzelmet aratott a csapat.
Következő fordulót május 14.-én hazai pályán, Szombathelyen az Egyetemi Sportcsarnokban rendezik, ahol az U11-es csapatunk a Siófok illetve a Kozármisleny csapataival mérkőzik meg.

Lakner Eszter 2, Takács Dóra, Marton Jázmin 2

Vers Ákos: Összességében jól játszottunk mindkét meccsen, szép dolgokat csináltak a lányok, Mosonmagyaróvár elleni második félidőre viszont elfáradtunk. Gratulálok a lányoknak!