Dobogós veteránok

SZABSZÖV 2017. évi programfüzet

Szeminárium,- oktatóterem kiadó!

A belváros peremén, a kórházzal szemben 30-35 fő egyidejű befogadására alkalmas 60 nm-es terem...

Folytatódott a győzelmi sorozta az NBII-es bajnokságban

Sorozatban harmadik mérkőzését játszotta hazai pályán a Szombathelyi KKA NBII-es csapata, az ellenfél pedig a SZESE Győr csapata volt.
Az őszi mérkőzésen egy gólos vereséget szenvedtünk a SZESE otthonában, ezért kettőzött motivációval léptünk pályára. Ehhez mérten kezdtük a mérkőzést, látványos támadásokat vezetve lőttük a könnyű gólokat. A védelem mögött magabiztos kapusteljesítménnyel hamar sikerült   nagy előnyt szerezni. A félidőre már 9 gólos volt a különbség. A második félidő elején pontatlanok voltunk, ziccereket hibáztunk. Az ellenfélnek sikerült 5 gólra felzárkózni, de gyorsan rendeztük a sorokat és visszaállt a megnyugtató különbség. A mérkőzés utolsó tíz percére csak a különbség
nagysága maradt kérdés.
A VKL SE csapata vereséget szenvedett idegenben, így csapatunk pontszámban utolérte az éllovast.

Józsa Krisztián: "Végig uraltuk a mérkőzést és szereztünk könnyű győzelmet."
NB2:
SZOMBATHELYI KKA II - SZESE 30-21 (19-10)
Károly Anett, Szuhogyi Laura 6, Cser Dóra 7, Pődör Rebeka 6, Csépke Dominika 4, Bozzai Zsófia 2, Bódi Virág1, cserék: Bognár Franciska (kapus), Kovács Tímea, Woth Viktória, Dénes Alexandra, Kozma Adrienn 1, Kiss Virág 2, Keszei Molli, Debreczeni Luca 1, edző: Józsa Krisztián